top of page

Svatební fotografie v Praze

Čeká vás svatba? Přemýšleli jste nad focením svatebních fotografií?

Fotit "takové ty hezké" svatební ftografie hned po obřadu je pro fotografa a svatebčany velmi nevhodné a stresující. Svatebčani čekají na novomanžele, až se nafotí, fotograf cítí, že je v časovém presu a novomanželům je to vše hloupé a pospíchají. Znáte tuto situaci?

Ideální je nafotografovat přípravy, samotný obřad a pak eventuelně hostinu a ty hezké fotografie prostě fotit až po svatbě. To se poslední dobou děje čím dál více a i pro mě jako fotografa je to daleko lepší řešení.

Kam ale jít v Praze fotit? Každého, i mě, napadne nejprve Karlův most. Ale jelikož to napadá v dnešní době nejen pražské fotografy, ale hlavně ty zahraniční, je na Karlovu mostu poránu přesvatbováno. Zejména asijských svateb je tam často hned několik.

Lepší je jít na Kampu, do zahrad a na jiná "neprofláknutá" místa. Ikdyž i těch je už pomálu.

I já jsem se rozhodl nafotit kamarádům jejich svatební fotografie a tak jsme vyrazili. Karlův most jsme nevynechali, ale strávili jsme tam jen málo času a rychle jsme zmizeli jinam. Kam, to asi poznáte na fotografiích a byla to dobrá volba.

Takže doporučení pro fotografy: zkuste přemluvit novomanžele na nafocení jejich fotografií v jiný termín, než termín svatby. A doporučení pro svatebčany: užijte si svatební focení s fotografem v klidu a pohodě. Bude to na fotografiích znát.

Comments


Vybrané příspěvky
Nejnovější příspěvky
Archiv
Vyhledávání
Podpořte nás
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page